O NAS

Drogi użytkowniku
Miło nam, że się tu znalazłeś  i chcesz się czegoś o nas  dowiedzieć. Jak zapewne zauważyłeś jesteśmy firmą zajmującą się hurtową dystrybucją wód toaletowych i perfumowanych. Z pewnością poznasz nas po wodzie toaletowej Cuba Gold, która stała się globalnym hitem i podbiła również polski rynek.
Tej jak i całej kolekcji Cuba Perfumes jesteśmy głównym dystrybutorem w Polsce. Stale od roku 2000 dostarczamy perfumy marek alternatywnych do klientów na obszarze całego kraju, aktywnie wspierając działania małych i średnich przedsiębiorstw.
Stawiamy sobie za cel by konsumenci średnio zamożni mogli doświadczać piękna zapachów i otaczać się nimi. Wierzymy, że perfumy powinny być dobrem dostępnym
dla każdego. Jeżeli i Ty wierzysz w naszą misję, prosimy przyjmij zaproszenie do obejrzenia naszych produktów i zastanów się nad współpracą z nami.
Aby Cię przekonać chcielibyśmy wymienić kilka naszych przewag konkurencyjnych:

Rygorystycznie podchodzimy także do kwestii jakości naszych produktów:

•Wszystkie nuty zapachowe naszych produktów pochodzą z Francji

•Wszystkie produkty badane są przez nas pod kątem trwałości zapachowej

•Każdy z naszych dostawców musi spełniać normy wysokiej jakości dostaw

•Niektóre produkty posiadają zwiększone zawartości koncentratu, wykonane specjalnie na nasze indywidualne prośby


Jeżeli i Ty zdecydujesz się nam zaufać, prosimy zostaw wiadomość w sprawie współpracy i dołącz do setek klientów, którzy aktywnie z nami współdziałają.

Pozdrawiamy

4X sp. z o.o.


4X sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul.Bluszczowa 4 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla M.ST.Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000416374, o kapitale zakładowym 5 000 zł , NIP 9522119012 , REGON 146072868